Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DGASPC COVASNA
- Număr anunț
- DA23155248
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Covasna (CUI 9832041)
- Furnizor / câștigător
- ROUMASPORT (DECATHLON) (CUI RO23727785)
- Cod CPV
- 37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 184,45 RON
- Valoare atribuită
- 184,45 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 15:47
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
184,45 RON
din 184,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro