Ofertă acceptată
Cumpărare directă
echipament spatiu si teren de joaca
- Număr anunț
- DA23155057
- Autoritate contractantă
- COMUNA COMARNA (PRIMARIA COMUNEI COMARNA) (CUI 4540640)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
- Cod CPV
- 37440000-4 · Echipament de fitness (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.580,08 RON
- Valoare atribuită
- 16.580,08 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 15:35
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 08:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.580,08 RON
din 16.580,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro