Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor 21.5" AOC E2275SWJ

Număr anunț
DA21579149
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.2 Piatra Neamt (CUI 17466804)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
390,76 RON
Valoare atribuită
390,76 RON
Data publicării
26.10.2018 11:27
Termen limită
31.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 12:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

390,76 RON

din 390,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.