Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet consumabile birou

Număr anunț
DA23157571
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GASPAR ANDRAS COMUNA BIHARIA (CUI 20210910)
Furnizor / câștigător
BAMBINO SRL (CUI RO12088619)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
368,17 RON
Valoare atribuită
368,17 RON
Data publicării
29.05.2019 09:17
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

368,17 RON

din 368,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.