Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lactecon 66.7% 200ml lichid oral (fosta denumire Duphalac 66.7% 200ml lichid oral) LACTULOSUM

Număr anunț
DA21578973
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI (CUI 4353056)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
Cod CPV
33613000-0 · Laxative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.245 RON
Valoare atribuită
1.245 RON
Data publicării
26.10.2018 11:21
Termen limită
31.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.245 RON

din 1.245 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.