Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE DIVERSE SCOALA GIMNAZIALA ABRUD

Număr anunț
DA21901774
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ''AVRAM IANCU'' (CUI 12877744)
Furnizor / câștigător
TRANSEURO SRL (CUI RO1753287)
Cod CPV
15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
528,96 RON
Valoare atribuită
528,96 RON
Data publicării
29.11.2018 11:07
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
30.11.2018 23:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

528,96 RON

din 528,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.