Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dicarbocalm*30cpr.mast (COMBINATII)-184575170_O
- Număr anunț
- DA21571006
- Autoritate contractantă
- Spital Pneumoftiziologie Izvoru (CUI 4352638)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33611000-6 · Medicamente impotriva tulburarilor provocate de hiperaciditate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 493,20 RON
- Valoare atribuită
- 493,20 RON
- Data publicării
- 25.10.2018 13:54
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.10.2018 12:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
493,20 RON
din 493,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro