Ofertă refuzată Cumpărare directă

Peptidase A Stick

Număr anunț
DA21561293
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
Furnizor / câștigător
MIKROBIOLOGIE LABOR - TECHNIK DISTRIBUŢIE SRL (CUI RO35611503)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
171,50 RON
Valoare finală
171,50 RON
Data publicării
24.10.2018 15:41
Data finalizării
26.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.