Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet reactivi Polizu - Biochimie
- Număr anunț
- DA40575963
- Autoritate contractantă
- Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
- Furnizor / câștigător
- SANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO3210015)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.038,13 RON
- Valoare atribuită
- 26.038,13 RON
- Data publicării
- 08.06.2026 14:36
- Termen limită
- 13.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 09.06.2026 08:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
26.038,13 RON
din 26.038,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro