Ofertă refuzată Cumpărare directă

Robinet trecere 2’’ FI/FI, instalații apă/încălzire

Număr anunț
DA23130256
Autoritate contractantă
Penitenciarul Vaslui (CUI 4446325)
Furnizor / câștigător
SANIT-CHIMIC SRL (CUI 27657798)
Cod CPV
44410000-7 · Articole pentru baie si bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
620 RON
Valoare finală
798,30 RON
Data publicării
24.05.2019 14:14
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 07:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.