Ofertă acceptată Cumpărare directă

Robinet Gaz 1/2 IE

Număr anunț
DA23159393
Autoritate contractantă
COLEGIUL "AUREL VIJOLI (CUI 29404473)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI RO5211602)
Cod CPV
44411100-5 · Robinete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
86,52 RON
Valoare atribuită
86,52 RON
Data publicării
29.05.2019 10:24
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

86,52 RON

din 86,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.