Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare ATV

Număr anunț
DA21580840
Autoritate contractantă
Politia Locala Brasov (CUI 17439800)
Furnizor / câștigător
JOHNS GARAGE SRL (CUI 35069764)
Cod CPV
34113200-4 · Vehicule pentru orice tip de teren (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
69.662 RON
Valoare atribuită
69.662 RON
Data publicării
26.10.2018 12:31
Termen limită
31.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

69.662 RON

din 69.662 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.