Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente de deszapezire pentru tractor

Număr anunț
DA21579629
Autoritate contractantă
Comuna Rediu (CUI 2613117)
Furnizor / câștigător
FYTAPAPALIAS SRL (CUI RO31466320)
Cod CPV
34390000-7 · Accesorii pentru tractoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55.750 RON
Valoare atribuită
55.750 RON
Data publicării
26.10.2018 11:46
Termen limită
31.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55.750 RON

din 55.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.