Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stalpi din cauciuc pentru parcare, Bandă adezivă reflectorizantă (rosu) — 5cm x 46m, Bandă adezivă r

Număr anunț
DA21572300
Autoritate contractantă
Comuna Petricani (CUI 2614210)
Furnizor / câștigător
DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI RO28940350)
Cod CPV
34928472-7 · Stalpi de semnalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
798,36 RON
Valoare atribuită
798,36 RON
Data publicării
25.10.2018 14:48
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

798,36 RON

din 798,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.