Ofertă refuzată Cumpărare directă

Carucior de curatenie profesional Total

Număr anunț
DA21571830
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI RO10716130)
Cod CPV
34911100-7 · Carucioare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.430,10 RON
Valoare finală
10.520 RON
Data publicării
25.10.2018 14:27
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 15:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.