Ofertă acceptată
Cumpărare directă
JetXpert® Estival – Turbo Power 4L
- Număr anunț
- DA40574840
- Autoritate contractantă
- REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI RO1590236)
- Furnizor / câștigător
- ROMIND PROJECT SRL (CUI 38258210)
- Cod CPV
- 39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 387,50 RON
- Valoare atribuită
- 387,50 RON
- Data publicării
- 08.06.2026 13:52
- Termen limită
- 13.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 09.06.2026 08:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
387,50 RON
din 387,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro