Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii intabulare terenuri, Comuna Checea

Număr anunț
DA21566147
Autoritate contractantă
COMUNA CHECEA (CUI 16544785)
Furnizor / câștigător
BOTA CLAUDIU-IOAN CADASTRULUI, GEODEZIEI SI CARTOGRAFIEI (CUI 29772289)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.200 RON
Valoare atribuită
25.200 RON
Data publicării
25.10.2018 10:54
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 09:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.200 RON

din 25.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.