Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SERVICII CADASTRALE DE ÎNREGISTRARE SISTEMATICĂ
- Număr anunț
- DA21559979
- Autoritate contractantă
- COMUNA FUNDU MOLDOVEI (CUI 4326760)
- Furnizor / câștigător
- GEOSTAR VIO S.R.L. (CUI 38794685)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.100 RON
- Valoare finală
- 8.100 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 14:46
- Data finalizării
- 26.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.