Ofertă acceptată Cumpărare directă

OFERTA SISTEM CULEGERE SI STOCARE IMAGINI VIDEO, CF. OF. 5795/19.10.2018, /ANUNT ADV1042348.

Număr anunț
DA21577530
Autoritate contractantă
Ministerul Apărării Naționale - Unitatea Militară 02512 (CUI RO4316090)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.997 RON
Valoare atribuită
30.997 RON
Data publicării
26.10.2018 10:30
Termen limită
31.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.997 RON

din 30.997 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.