Ofertă acceptată Cumpărare directă

AEROTERMA ELECTRICA 3KW 230V TECHNIK

Număr anunț
DA21576662
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VAMA BUZAULUI (CUI 29478764)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42943700-5 · Circulatoare cu incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
219,35 RON
Valoare atribuită
219,35 RON
Data publicării
26.10.2018 09:58
Termen limită
31.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

219,35 RON

din 219,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.