Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie igienica compatibila pentru aparat TORK, 2 straturi, culoare alb, 170 ml.

Număr anunț
DA21576641
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor (CUI 16277408)
Furnizor / câștigător
DUMIDET ACTIV SRL (CUI RO36321567)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.080 RON
Valoare atribuită
2.080 RON
Data publicării
26.10.2018 09:57
Termen limită
31.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.080 RON

din 2.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.