Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MINGE FOTBAL NEXO BRILLIANT S-LIGHT + MINGE FOTBAL NEXO TEMPRA NR 3
- Număr anunț
- DA21573223
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA SPORT PENTRU TOTI BUCURESTI SA (CUI RO37829351)
- Furnizor / câștigător
- TERRA SPORT SRL (CUI RO14157081)
- Cod CPV
- 37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.216,72 RON
- Valoare atribuită
- 1.216,72 RON
- Data publicării
- 25.10.2018 15:31
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.10.2018 10:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.216,72 RON
din 1.216,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro