Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aparat lactat
- Număr anunț
- DA21569853
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE SCHI BIATLON (CUI 4204020)
- Furnizor / câștigător
- EXTENSO DEVELOPMENT SRL (CUI RO27829800)
- Cod CPV
- 37441000-1 · Echipament de antrenament pentru aerobic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.060 RON
- Valoare atribuită
- 8.060 RON
- Data publicării
- 25.10.2018 13:10
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 13:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.060 RON
din 8.060 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro