Ofertă refuzată Cumpărare directă

Stand franare cu tester amortizoare

Număr anunț
DA21555535
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UM 02605 Bucuresti (CUI RO4221110)
Furnizor / câștigător
AG GROUP ECHIPAMENTE UTILAJE SRL (CUI RO30285104)
Cod CPV
43800000-1 · Echipament de atelier (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.722,69 RON
Valoare finală
58.722,69 RON
Data publicării
24.10.2018 12:05
Data finalizării
26.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.