Ofertă acceptată Cumpărare directă

DULAP UNIVERSAL 800 2U ST BARDOLINO, RUBIN - ETAJERA 1/2 USI STEJ.BRZ DDM 1C, CUIER MONTE N 1C

Număr anunț
DA21581432
Autoritate contractantă
LICEUL Tehnologic "Francisc Neuman (CUI 3519690)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39151000-5 · Diverse tipuri de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
717,94 RON
Valoare atribuită
717,94 RON
Data publicării
26.10.2018 12:56
Termen limită
31.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

717,94 RON

din 717,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.