Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE

Număr anunț
DA23165682
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA (CUI 3126950)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131,25 RON
Valoare atribuită
131,25 RON
Data publicării
29.05.2019 14:18
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 14:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131,25 RON

din 131,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.