Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calorifer electric MYRIA MY43104, 13 elementi, 3 trepte putere, 2500W

Număr anunț
DA21580362
Autoritate contractantă
LICEUL TEOLOGIC ORTODOX ,,EPISCOP ROMAN CIOROGARIU,, (CUI 22622667)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39715200-9 · Echipament de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
632 RON
Valoare atribuită
632 RON
Data publicării
26.10.2018 12:12
Termen limită
31.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 12:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

632 RON

din 632 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.