Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Memory stick 32GB Kingston Data Traveler 100 Gen 3 DT100G3/32GB USB3.0 (TV0.10)
- Număr anunț
- DA23161416
- Autoritate contractantă
- Casa Corpului Didactic Cluj (CUI 7929740)
- Furnizor / câștigător
- SUPREMOFFICE SRL (CUI RO15241139)
- Cod CPV
- 42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 451 RON
- Valoare finală
- 451 RON
- Data publicării
- 29.05.2019 11:33
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 11:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.