Ofertă acceptată Cumpărare directă

Synology DS218+, 2-Bay SATA 3G, 2.0GHz, 2GB RAM, 1x GbE LAN, 3xUSB 3.0

Număr anunț
DA21577295
Autoritate contractantă
Parchetul de pe lânga Curtea de Apel Craiova (CUI 16739531)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
Cod CPV
39173000-5 · Unitati de stocare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.678 RON
Valoare atribuită
4.678 RON
Data publicării
26.10.2018 10:22
Termen limită
31.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 11:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.678 RON

din 4.678 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.