Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tabla scolara creta 2x3, 120x240 cm

Număr anunț
DA21577008
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Dr. Florian Ulmeanu" Ulmeni (CUI 3695190)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
39292100-6 · Table (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.768,04 RON
Valoare atribuită
2.768,04 RON
Data publicării
26.10.2018 10:12
Termen limită
31.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.768,04 RON

din 2.768,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.