Ofertă acceptată
Cumpărare directă
File de protectie A4 standard Noki 40μ 100buc/set
- Număr anunț
- DA21575077
- Autoritate contractantă
- Agentia pentru Plati si Inspectie Sociala a Municipiului Bucuresti (CUI 24735085)
- Furnizor / câștigător
- MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
- Cod CPV
- 39264000-0 · Accesorii pentru clasoare sau pentru dosare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 103,02 RON
- Valoare atribuită
- 103,02 RON
- Data publicării
- 26.10.2018 08:47
- Termen limită
- 31.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.10.2018 09:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
103,02 RON
din 103,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro