Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tesaturi si articole de mercerie
- Număr anunț
- DA21574162
- Autoritate contractantă
- OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
- Furnizor / câștigător
- Y - S TEXTIL IMPEX SRL (CUI RO10656003)
- Cod CPV
- 39561100-3 · Panglicarie, pasmanterie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 951,80 RON
- Valoare atribuită
- 951,80 RON
- Data publicării
- 25.10.2018 17:10
- Termen limită
- 31.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.10.2018 11:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
951,80 RON
din 951,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro