Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cil.Sig. 30x60mm TIGER 292633 5Chei
- Număr anunț
- DA23155319
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA SALINA TURDA SA (CUI RO26128977)
- Furnizor / câștigător
- AGROLIV SRL (CUI 6761027)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40,67 RON
- Valoare atribuită
- 40,67 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 15:51
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 15:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
40,67 RON
din 40,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro