Ofertă acceptată Cumpărare directă

COVORASE ANTIBACTERIENE/DECONTAMINANTE/DECONTAMINARE 45X115 CM

Număr anunț
DA23155207
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC LEHLIU GARA (CUI 3797212)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
42924720-2 · Echipament de decontaminare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
339,24 RON
Valoare atribuită
339,24 RON
Data publicării
28.05.2019 15:44
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 15:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

339,24 RON

din 339,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.