Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 48,1% sub estimat
produse curatenie
- Număr anunț
- DA21572231
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC "ELIE RADU", MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI RO2842919)
- Furnizor / câștigător
- STEFAROM EXPERT SRL (CUI 35317959)
- Cod CPV
- 39811100-1 · Odorizante de interior (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 106,20 RON
- Valoare atribuită
- 55,12 RON 48,1% sub estimat
- Data publicării
- 25.10.2018 14:45
- Termen limită
- 31.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.10.2018 08:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
55,12 RON
din 106,20 RON estimat
48,1%
Adjudecat la 51,9% din estimat · economie 51,08 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.