Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executie canat usa evacuare si montaj manere antipanica pe ambele canate ale usii

Număr anunț
DA23154399
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MULTIFUNCTIONAL CARAIMAN (CUI 23410107)
Furnizor / câștigător
AGRO ELMET CONSULTING S.R.L. (CUI 39256382)
Cod CPV
45421100-5 · Instalare de usi, de ferestre si de elemente conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.800 RON
Valoare atribuită
19.800 RON
Data publicării
28.05.2019 15:06
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.800 RON

din 19.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.