Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bilet avion Bucuresti-Bruxelles-Bucuresti cu Tarom

Număr anunț
DA23153973
Autoritate contractantă
DEPARTAMENTUL PENTRU LUPTA ANTIFRAUDA (CUI 28484059)
Furnizor / câștigător
TRAVEL TIME D&R SRL (CUI 17926970)
Cod CPV
60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.796 RON
Valoare atribuită
10.796 RON
Data publicării
28.05.2019 14:47
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 14:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.796 RON

din 10.796 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.