Ofertă acceptată Cumpărare directă

Etansare mecanica pentru electropompa model FHE 32-200/40

Număr anunț
DA23153650
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE CRONICI DUMBRAVENI (CUI 4410631)
Furnizor / câștigător
ALPHA POMPE SRL (CUI RO15238630)
Cod CPV
42124290-3 · Piese pentru pompe centrifuge (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
552 RON
Valoare atribuită
552 RON
Data publicării
28.05.2019 14:33
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 16:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

552 RON

din 552 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.