Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Frigider 220l - 2 BUC -Frigider 240l - 4 BUC ; Cos de gunoi cu pedala (INOX) - 6 BUC
- Număr anunț
- DA21568448
- Autoritate contractantă
- Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
- Furnizor / câștigător
- AMADOCOM SRL (CUI RO10374347)
- Cod CPV
- 39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.714 RON
- Valoare atribuită
- 14.714 RON
- Data publicării
- 25.10.2018 12:18
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.10.2018 08:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.714 RON
din 14.714 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro