Ofertă acceptată Cumpărare directă

SEIF FAVOR

Număr anunț
DA23149528
Autoritate contractantă
COMUNA TARCAIA (CUI 4784164)
Furnizor / câștigător
BAMBINO SRL (CUI RO12088619)
Cod CPV
44421721-7 · Cutii de valori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
306,50 RON
Valoare atribuită
306,50 RON
Data publicării
28.05.2019 12:06
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 16:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

306,50 RON

din 306,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.