În evaluare
Anunț de participare
LUCRĂRI DE CONSERVARE-RESTAURARE A PICTURII MURALE (PRONAOS SI PRIDVOR) DIN BISERICA <SF. APOSTOLI PETRU ȘI PAVEL> A MĂNĂSTIRII CETĂȚUIA, MUNICIPIUL IAȘI, JUDEȚUL IAȘI, cod IS-II-a_A03806 și cod IS-II-m-A-03806.01
- Număr anunț
- SCN1177115
- Autoritate contractantă
- Manastirea Cetatuia (CUI 8897336)
- Cod CPV
- 45454100-5 · Lucrari de restaurare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.510.183,93 RON
- Data publicării
- 03.07.2026 18:30
- Termen limită
- 06.08.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1274794
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Caiet de sarcini_Manastirea Cetatuia_Murala II -1.pdf.p7s
- 3. Formulare achizitie Manastirea Cetatuia II.doc.zip.p7s
- 4. Model Contract lucrari Manastirea Cetatuia II.pdf.p7s
- 6.1 Deviz oferta executie lucrari Cetatuia II - ProNaos si Pridvor.pdf.p7s
- 6.2 Formular C6 - Lista consumuri de materiale Cetatuia II - ProNaos si Pridvor.pdf.p7s
- 6.3 Formular C7 - Lista consumuri mana de lucru Cetatuia II - ProNaos si Pridvor.pdf.p7s
- 6.4 Formular C8 - Lista consumuri utilaje_unelte_aparatira si echipamente Cetatuia II - ProNaos si Pridvor.pdf.p7s
- 7. Aviz MC pictura murala Cetatuia nr.333_CA_2023.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1274794.pdf
Clarificări & decizii (7)
Termen prelungit-
20.07.2026 19:07Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1274794.pdf
-
20.07.2026 18:48Clarificare din oficiuAutoritatea contractantă atașează răspunsului consolidat următoarele: 4. Strategia de contractare_Manastirea Cetatuia - Actualizat in 20.07.2026Atasament la RĂSPUNS CONSOLIDAT la solicitările de clarificări
-
20.07.2026 18:46Clarificare din oficiuAutoritatea contractantă atașează răspunsului consolidat următoarele: 3. Formularul de Model Contract lucrari Manastirea Cetatuia - Actualizat in 20.07.2026Atasament la RĂSPUNS CONSOLIDAT la solicitările de clarificări
-
20.07.2026 18:46Clarificare din oficiuAutoritatea contractantă atașează răspunsului consolidat următoarele: 2. Formulare achizitie Manastirea Cetatuia - Actualizat in 20.07.2026Atasament la RĂSPUNS CONSOLIDAT la solicitările de clarificări
-
20.07.2026 18:45Clarificare din oficiuAutoritatea contractantă atașează răspunsului consolidat următoarele: 1. Caiet de sarcini_Manastirea Cetatuia_Murala II - Actualizat in 20.07.2026Atasament la RĂSPUNS CONSOLIDAT la solicitările de clarificări
-
20.07.2026 18:43Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRĂSPUNS CONSOLIDAT la solicitările de clarificări primite din partea unor operatori economici cu privire la documentația de atribuire a contractului de achiziție publică ce are ca obiect „ LUCRĂRI DE CONSERVARE-RESTAURARE A PICTURII MURALE (PRONAOS SI PRIDVOR) DIN BISERICA <SF. APOSTOLI PETRU ȘI PAVEL> A MĂNĂSTIRII CETĂȚUIA, MUNICIPIUL IAȘI, JUDEȚUL IAȘI, cod IS-II-a_A03806 și cod IS-II-m-A-03806.01”.RĂSPUNS CONSOLIDAT la solicitările de clarificări primite din partea unor operatori economici cu privire la documentația de atribuire
-
20.07.2026 16:43Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1177115.pdf
Participanți
Participanții se procesează — revino în scurt timp.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.