Suspendată
Anunț de participare
Achiziție publica pentru asigurarea utilitatilor, elaborare proiect tehnic, asistență tehnică din partea proiectantului, execuția lucrărilor de construcții si probe tehnologice și furnizare echipamente, privind obiectivul de investiții : „INFIINTARE SISTEM CANALIZARE IN LOCALITATILE DUMBRAVENI SI FURNICA”
- Număr anunț
- SCN1177114
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMBRAVENI (PRIMARIA COMUNEI DUMBRAVENI) (CUI 6398771)
- Cod CPV
- 45232411-6 · Lucrari de constructii de canalizari de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- SuspendatăProcedura e suspendată — de regulă, o contestație în curs.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.064.970,08 RON
- Data publicării
- 03.07.2026 18:28
- Termen limită
- 14.08.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1272321
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf
- Draft de Contract P+E Canalizare Dumbraveni.pdf
- FISA GENERATOR TMGR-70_eng-min.pdf
- FORMULARE- P+E - Dumbraveni,CONSTANTA.pdf
- Formular - Propunere tehnica-P+E- Dumbraveni, CONSTANTA.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1272321.pdf
- SF_CANALIZARE_Parte desenata.pdf
- SF_CANALIZARE_ Parte scrisa-FARA VALORI.pdf
Clarificări & decizii (4)
Termen prelungit-
10.08.2026 12:28Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1177114.pdf
-
10.08.2026 12:27Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1272321.pdf
-
10.08.2026 12:25Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareEtapă depunere oferte.Răspuns consolidat solicitari de clarificare.
-
10.08.2026 12:24
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ELI & DEN TRADING SRL CUI RO15534783
Subcontractanți 1
ECOAPA DESIGN SRL CUI RO35157017
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.