Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse birotica pentru conferinta

Număr anunț
DA21561434
Autoritate contractantă
Asociatia "Centrul Cultural Clujean (CUI 27626490)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI RO15241139)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
239,95 RON
Valoare atribuită
239,95 RON
Data publicării
24.10.2018 15:48
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

239,95 RON

din 239,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.