Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet materiale vopsitorie conform anunt ADV1043079
- Număr anunț
- DA21578946
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL POARTA ALBA (CUI 4301251)
- Furnizor / câștigător
- OPAL CONSTRUCT SRL (CUI RO17127522)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.178,05 RON
- Valoare atribuită
- 1.178,05 RON
- Data publicării
- 26.10.2018 11:20
- Termen limită
- 31.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.10.2018 11:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.178,05 RON
din 1.178,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro