Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare servicii corespondenta neprioritara interna cu confirmare de primire (0-20g)

Număr anunț
DA21578787
Autoritate contractantă
Orasul Curtici (CUI 3519402)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Cod CPV
64112000-4 · Servicii postale de distribuire a corespondentei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.877 RON
Valoare atribuită
6.877 RON
Data publicării
26.10.2018 11:14
Termen limită
31.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.877 RON

din 6.877 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.