Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale instalatii termice si sanitare

Număr anunț
DA21575610
Autoritate contractantă
SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII NR.3 (CUI 23982877)
Furnizor / câștigător
STOICA GRUP INSTAL SRL (CUI RO16484900)
Cod CPV
44115200-1 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
427,02 RON
Valoare atribuită
427,02 RON
Data publicării
26.10.2018 09:16
Termen limită
31.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 09:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

427,02 RON

din 427,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.