Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET SANITARE

Număr anunț
DA21574431
Autoritate contractantă
Unitatea de Asistenta Medico-Sociala Boldesti-Scaeni (CUI 15572949)
Furnizor / câștigător
Trading Anida (CUI RO11180578)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
435,28 RON
Valoare atribuită
435,28 RON
Data publicării
26.10.2018 07:31
Termen limită
31.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

435,28 RON

din 435,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.