Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ciment Holcim 40kg(40saci/palet) BM 42.5R
- Număr anunț
- DA23163199
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIHAI VITEAZU (CUI 4378832)
- Furnizor / câștigător
- AGROLIV SRL (CUI 6761027)
- Cod CPV
- 44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 173,95 RON
- Valoare atribuită
- 173,95 RON
- Data publicării
- 29.05.2019 12:46
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 12:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
173,95 RON
din 173,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro