Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Asistenta pt actualizare SCIM-Ordinul 600/2018
- Număr anunț
- DA21570704
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC GHERLA (CUI 18004706)
- Furnizor / câștigător
- VIVA CONTROL S.R.L. (CUI 34166840)
- Cod CPV
- 79420000-4 · Servicii conexe managementului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.680,67 RON
- Valoare finală
- 1.680,67 RON
- Data publicării
- 25.10.2018 13:42
- Data finalizării
- 26.10.2018 11:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.