Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 6,7% sub estimat

Cuier tip pom, cadru negru, 5 agatatori mari, 5 agatatori mici ;Cod RTC PL576000

Număr anunț
DA21909866
Autoritate contractantă
TEATRUL EVREIESC DE STAT (CUI 4192979)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
39130000-2 · Mobilier de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
474,76 RON
Valoare atribuită
443,12 RON 6,7% sub estimat
Data publicării
29.11.2018 15:27
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 16:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

443,12 RON

din 474,76 RON estimat 6,7%

Adjudecat la 93,3% din estimat · economie 31,64 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.